داشتن املاک و مستقلات آن موضوعی است که از گذشته تا به امروز برای تمامی افراد دارای اهمیت بوده ، امروزه مکانی که ما برای زندگی خودانتخاب میکنیم باید دارای شرایطی مناسب باشد که مشاورین املاک دسترسی به این شرایط را برای شما محیا میکنند .

آیا تا بحال از خودتان پرسیده اید مشاور املاک بودن چه مزایایی دارد ؟

بر طبق نظر سنجی هایی که از افراد مختلف  گرفته شده مشاور املاک بودن یکی از پردرآمد ترین شغل ها به شمار میرود و بر همین اساس شمار زیادی از مردم وسوسه می شوند تا به استخدام مشاورین املاک درآیند .البته نوسانات و تغییرات وضعیت املاک در چند سال اخیر نیز باعث شده تا این شغل جزء مشاغل محبوب و پرطرفدار در چند سال اخیر باشد .

اما باید بدانیم واقعا این شغل میتواند درآمد بالایی داشته باشد یا خیر ؟

کسانیکه وارد این حرفه می شوند باید به صورت ذاتی مهارت هایی را در وجود خویش داشته باشند ، مهم ترینه این مهارت ها داشتن روابط عمومی بالاست . اینکه یک مشاور بتواند به خوبی با مشتری صحبت کند و معمله را پیش ببرد از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است . اگر میدانید چنین مهارتی ندارید بهتر است این شغل را فراموش کنید.

همچنین این موضوع را در نظر بگیرید که این شغل هیچ درآمد ثابتی ندارد و ممکن است در 3 ماه حتی نتوانید بیش از یک معامله انجام دهید یا اینکه مدت های زیادی هیچ خرید و فروشی توسط شما صورت نگیرد اما پس از آن با یک معامله پورسانتی معادل تمام مدت بدست آورید .

برای موفقیت در این شغل باید شنونده ی خوبی باشید و به نحوی صحبت کنید که خود خریدار ترغیب به ادامه ی معامله شده و حس نکند از سمت شما تحمیلی برای خرید صورت گرفته است .

همیشه به یاد داشته باشید استخدام مشاور املاک برای کسب پورسانت بهتر و بیشتر است. پس در حدی که پورسانت دریافت می کنید، به مشتری خدمت رسانی نمایید. این که همش به دنبال راضی کردن مشتری و فروشنده برای مذاکره باشد، می تواند وقت شما را بگیرد.

 

مخصوصا وقتی نتیجه ی دلخواه را بدست نیاورید، می تواند برای شما ناراحتی های دیگری نیز به بار آورد. پس بهتر است همیشه در حد پورسانت خود به مشتری خدمت نمایید.

پس از مطالعه ی مطالب فوق اگر همچنان مایل به استخدام در سمت مشاور املاک عرفان هستید میتوانید فرم زیر را پر کنید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود. 

 

 

 

فرم استخدام

0/5 (0 Reviews)